Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Twin Daggers Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Twin Daggers movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


The_Punisher @
shum flm haver per kete titrat
Shkarko Twin Daggers me 25 MBit
Zoolander.2.2016.SLOSubs.DVDRip.XviD-RM. (1405 MB) Westworld.S01E08.720p.HDTV.x264-AVS.DUAL (1247 MB)
The.Walking.Dead.S07E05.INTERNAL.720p.HD (2160 MB) League.of.Gods.2016.WEB-DLRip.x264.AC3.m (1353 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Twin Daggers downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Twin Daggers movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:AnDi Shehu & Elio Llambro (alb)
Vleresimi i filmit:3.3 / 10 (251)
[ ] - A famous L.A. hitman falls in love with his target.
Drejtuar nga:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle