Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Saw Shqip titra (2004) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Saw titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Saw.I.2004.720p.BrRip.x264.YIFY1CD274x 0.00r1mas
Saw 1 to 7 Bluray 720p x264 ac3 uncut 1 20041CD56x 0.00r1mas
S A W - S H A R R A1CD122x 0.00ANDI_SHEHU
www.titra.net.ms1CD189x 0.00r1mas
Saw - DVDRip - KLAXXON -1CD695x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Saw downloadSaw SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Fan Club
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Saw movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ http://subtitles.movieTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Saw 1.2004.HD.16-9 (alb), Jigsaw (eng), Saw (eng)
Vleresimi i filmit:7.7 / 10 (319762)
[ Oh yes, there will be blood ] - Two strangers awaken in a room with no recollection of how they got there or why, and soon discover they are pawns in a deadly game perpetrated by a notorious serial killer.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
download subtitle