Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Titra per njerezit me probleme ne degjim

Wanted Shqip titra (1967) 1CD srt

Shkarko: Wanted movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Wanted me 25 MBit
Grimm.S06E08.HDTV.x264-SVA.mkv (240 MB) The.Flash.2014.S03E13.720p.HDTV.X264-DIM (840 MB)
Bridget.Jones\'s.Baby.2016.SLOSubs.DVDRi (1996 MB) Grimm.S06E08.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (240 MB)
Wanted titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
NEXHO1CD51x 0.00
nexho1CD57x 0.00nexhadi
NEXHO1CD59x 0.00nexhadi
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Wanted downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Wanted movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Wanted (eng)
Vleresimi i filmit:6.2 / 10 (230)
[ ] - A local sheriff is unjustly accused of murder in a small town and forced to flee. He gets rid of his enemies one by one and tries to prove his innocence.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle