Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Tex e il signore degli abissi Shqip titra (1985) 1CD srt

Shkarko: Tex e il signore degli abissi movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Tex e il signore degli abissi me 25 MBit
Inferno.2016.SLOSubs.720p.BRRip.XviD-DrS (3788 MB) The.Axe.Murders.of.Villisca.2016.HDRip.X (699 MB)
Within.2016.720p.WEB-DL.x264.AC3.mkv (2239 MB) blindspot.211.hdtv-lol[ettv].mkv (253 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Tex e il signore degli abissi downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Tex e il signore degli abissi movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Tex and the Lord of the Deep (eng)
Vleresimi i filmit:5.4 / 10 (226)
[ ] - Based on the adventures of the hero Tex from the comic strip by Bonelli. An interesting spaghetti-western/fantasy movie that blends magic and mythology with six-guns and stagecoaches.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle