Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Mutant Chronicles Shqip titra (2008) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Mutant Chronicles titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
The.Mutant.Chronicles[2008]DvDrip-aXXo1CD902x 0.00burimi
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Mutant Chronicles downloadMutant Chronicles SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Mutant Chronicles movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:By Aldo, Vl. (Votoni titrat sipas deshires) (alb), Mutant Chronicles (eng)
Vleresimi i filmit:5.2 / 10 (23963)
[ The 23rd Century. The Darkest Age Has Come. ] - 28th century soldier Mitch Hunter leads a fight against an army of underworld Mutants.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle