Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Dhoom 2 Shqip titra (2006) 1CD srt

Shkarko: Dhoom 2 movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit19 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


Aldo_Vl @
Po titrat e filmin Dhoom 1 a mund t'i nxerresh?
@
Nuk e di kur kame kohe e bej edhe ate. Nese don me kontaktu: [email protected]
Aldo_Vl @
Shpresoj qe ta besh titrat sepse Dhoom 2 eshte film shume i bukur.Kam kohe qe e kam pare dhe ma ka heq trurin.
Gjithsesi faleminderit!
Shkarko Dhoom 2 me 25 MBit
Vikings.S04E11.REPACK.XviD-AFG.avi (431 MB) Arrow.2016.S05.E08.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
Ben.Hur.2016.720p.BRRip.x264.AAC-ETRG.mp (932 MB) gotham.311.hdtv-lol[ettv].mkv (222 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Dhoom 2 downloadDhoom 2 SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Yash Raj Films [in] (English)
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Dhoom 2 movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Dhoom:2 (eng), Dhoom 2 (eng), Dhoom 2 - 2006 (eng), Dhoom 2 (spell checked) (eng)
Vleresimi i filmit:6.4 / 10 (17614)
[ Diwali 2006: Dhoom Machale once again! ] - ACP Jai Dixit and his best friend Ali takes on an international thief known only as Mr. A. Will they be able to catch him?
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle