Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Seven Pounds Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Seven Pounds movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit5 falenderime pranuar


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Seven Pounds me 25 MBit
Absolutely.Fabulous.The.Movie.2016.SLOSu (1947 MB) the.big.bang.theory.1010.hdtv-lol[ettv]. (126 MB)
Chicago.Med.S02E09.Uncharted.Territory.H (267 MB) Teen.Wolf.S06E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (190 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Seven Pounds downloadSeven Pounds SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Seven Pounds movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Seven Pounds (eng), Сiм душ (eng)
Vleresimi i filmit:7.7 / 10 (238844)
[ Seven Names. Seven Strangers. One Secret. ] - A man with a fateful secret embarks on an extraordinary journey of redemption by forever changing the lives of seven strangers.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle