Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Iron Man Shqip titra (2008) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Iron Man titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Iron Man1CD774x 0.00Translaters
Elio1CD550x 0.00ANDI_SHEHU
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Iron Man downloadIron Man SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook | Official site [br] | Official site [jp] | Paramount [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Iron Man movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ http://subtitles.movieTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Njeiu i Hekurt (alb), Elio The BEST (alb), Rkinis katsi (eng), Залiзна людина (eng), Homem de Ferro (eng), Iron Man (eng), Ironman (eng), mission impossible ghost protocol (eng)
Vleresimi i filmit:7.9 / 10 (745601)
[ ] - After being held captive in an Afghan cave, billionaire engineer Tony Stark creates a unique weaponized suit of armor to fight evil.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
download subtitle