Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Saw IV Shqip titra (2007) 1CD srt

Shkarko: Saw IV movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Saw IV me 25 MBit
South.Park.S20E06.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (364 MB) Scream.Queens.2015.S02E06.HDTV.x264-FLEE (284 MB)
Van.Helsing.S01E10.WEB-DL.x264-FUM[ettv] (296 MB) Criminal.Minds.S12E06.HDTV.x264-FLEET.mk (260 MB)
Saw IV titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Saw.IV.2007.720p.BrRip.x264.YIFY1CD55x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Saw IV downloadSaw IV SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Metropolitan Films [fr] | Official Fan Club
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Saw IV movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Saw 4.2007.HD.16-9 (alb), Décadence IV (eng), Jigsaw Puzzle 4: 4 Deadly (eng), Saw IV (eng)
Vleresimi i filmit:5.9 / 10 (112029)
[ Halloween blood drive ] - Despite Jigsaw's death, and in order to save the lives of two of his colleagues, Lieutenant Rigg is forced to take part in a new game, which promises to test him to the limit.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle