Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Saw III Shqip titra (2006) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Saw III titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Saw.III.2006.720p.BrRip.x264.YIFY1CD123x 0.00r1mas
Saw 31CD147x 0.00
Saw 31CD170x 0.00
Saw III (2006)1CD124x 0.00gazushe
S A W III - S H A R R A III1CD7738x 0.00ANDI_SHEHU
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Saw III downloadSaw III SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Saw Fan Club
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Saw III movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:avi (alb), S H A R R A III - A n D i - E l i o (alb), Saw 3.2006.HD.16-9 (alb), Jigsaw Puzzle 3: 3 Death (eng), Saw III (eng)
Vleresimi i filmit:6.2 / 10 (148843)
[ Legends never die. ] - Jigsaw kidnaps a doctor to keep him alive while he watches his new apprentice put an unlucky citizen through a brutal test.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
download subtitle