Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Pride and Glory Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Pride and Glory movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Komentoni

Hynipër të postuar komente.


arefatveseli @
Pershendetje Aldo VI.Te flmn nga zemra per perkthimet e fundit qe i vendose.Me te vertete u gezova pa mase kur e pashe perkthimin e filimt Pride and Glory.Edhe perkthimet e tjera jane shume te mira dhe meritojne noten maksimale.
Te lumte
Elhan @
Faleminder shoki perfect perkthimi
Shkarko Pride and Glory me 25 MBit
The.Simpsons.S28E18.HDTV.x264-SVA[eztv]. (100 MB) The Bodyguard 2016 720p BluRay DD5.1 x26 (4329 MB)
Greys.Anatomy.S13E17.HDTV.x264-LOL[eztv] (246 MB) blindspot.216.hdtv-lol[ettv].mkv (231 MB)
Pride and Glory titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Pride.and.Glory.720p.BluRay.x264-SEPTiC1CD52x 0.00r1mas
Pride.And.Glory[2008]DvDrip-aXXo1CD29x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Pride and Glory downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Metropolitan Films [fr] | New Line Cinema [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Pride and Glory movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Pride & Glory (eng), Pride and Glory (eng)
Vleresimi i filmit:6.7 / 10 (53734)
[ Truth. Honor. Loyalty. Family. What are you willing to sacrifice? ] - A family's moral codes are tested when Ray Tierney investigates a case that reveals an incendiary police corruption scandal involving his own brother-in-law. For Ray, the truth is revelatory, a Pandora's Box that threatens to upend not only the Tierney legacy but the entire NYPD.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle