Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Babysitter Wanted Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Babysitter Wanted movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Skedari i titraveBabysitter.Wanted.DVDRip.XviD-XanaX.srt (51875bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitAngie Albright strehuar të rinj është një vajzë e bukur dhe e cila është hedhur në një shtëpi shumë të krishterë të devotshëm. Megjithatë ajo është gati të kthej në kolegj për të filluar studimet e saj. Pasi që udhëtonte për në kolegj ajo fillon të ndjejë sikur ajo është nën Percellje. Si ajo fillon të vendoset në me shoqen e saj të re dhe të zhvillojnë një marrëdhënie me një potencial të dashurin ajo ka nevojë për të marrë disa para nga Dado duke marrë një punë në Stantons.
Emri i publikimitBabysitter.Wanted.DVDRip.XviD-XanaX25.000 FPS
Ngarkuesiburimi @ . shkarkuar899x () . Voto per titrat1.0 / 10 (1vota) . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Babysitter Wanted me 25 MBit
Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (108 MB) humans.s02e05.hdtv.x264-tla[ettv].mkv (289 MB)
Vikings.2016.S04.E11.HDTV.XviD-AFG.avi (431 MB) Elementary.S05E08.HDTV.XviD-FUM[ettv].av (348 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Babysitter Wanted downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Babysitter Wanted movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Babysitter Wanted (eng)
Vleresimi i filmit:5.5 / 10 (6042)
[ You Thought You Knew The Urban Legend ... ] - In a small college town, a young girl working on a babysitting job in a rural farm is terrorized throughout the night.
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle