Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Hiq Reklamat

Che: Part One Shqip titra (2008) 2CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titravechepartone-a-rustle shqip.srt (52439bajt) tregoni shikimin paraprak
Skedari i titravechepartone-b-rustle shqip.srt (58421bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitChe provon domosdoshëm si një luftëtar, dhe shpejt grasps artin e
lufta guerile. Ndërsa ai hedh veten në luftë, është Che pllakosi
nga shokët e tij dhe njerëzit e Kuban. Ky film gjurmët e Che rritja e Kuban
Revolucioni, nga mjeku për të komandantit të revolucionare hero.
Emri i publikimitChe.Part.One.2008.DVDRiP.READNFO.XViD-RUSTLE23.976 FPS
Ngarkuesiburimi @ . shkarkuar2028x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Che: Part One titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Che Part One 2008 BRRip H264 5.1 ch-SecretMyth1CD61x 0.00r1mas
[Titra Shqip] Che Part 1 - The Argentine [2008] DvDrip1CD72x 0.00UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Kerko skedar @ http://housemovie.toChe: Part One downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site [es] | Official site [jp] | Official site [uk]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Che: Part One movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Che - Part One.2008.HD.16-9 (alb), Che (eng), Che: Part One (eng), Che: Part One - The Argentine (eng), The Argentine (eng)
Vleresimi i filmit:7.2 / 10 (41154)
[ ] -
Drejtuar nga:
Hiq Reklamat
download subtitle