Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Underworld: Rise of the Lycans Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: Underworld: Rise of the Lycans movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Skedari i titraveunderworld.rise.of.the.lycans.srt (42743bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitTë histori prequel gjurmët origjinat e shekullore gjakmarrje midis aristocratic vampires dhe ish skllavet e tyre, e Lycans. Në Dark moshë, një i ri me emrin Lycan Lucian del si një udhëheqës i fuqishëm që tubimet e të rritet deri werewolves kundër Viktor, mizor e vampir mbreti i cili ka skllavëruar tyre. Lucian është bashkuar me sekrete lover tij, Sonja, në betejën e tij kundër ushtrisë vampir dhe luftën e tij për lirinë Lycan
Emri i publikimitUnderworld Rise of the Lycans - DVDSCR.XviD-NEPTUNE23.976 FPS
Ngarkuesiburimi @ . shkarkuar7781x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


The_Punisher @
shum flm per ket titrat njeri
shabanberjani @
o t`qifsha anglishten po kur ski lidhje mos posto subtitle o hajvann...shum keq marre
l4b34t @
perkthim palidhje mut koka
Shkarko Underworld: Rise of the Lycans me 25 MBit
Fantastic.Beasts.and.Where.to.Find.Them. (3950 MB) Anthropoid.2016.RERIP.720p.BluRay.DD5.1. (8293 MB)
Vikings.S04E17.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-WW (1411 MB) Chicago.PD.S04E09.HDTV.x264-KILLERS.mkv (263 MB)
Underworld: Rise of the Lycans titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Underworld.Rise.of.the.Lycans.2009.720p.Brrip.x264.Deceit.... 1CD81x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Underworld: Rise of the Lycans downloadUnderworld: Rise of the Lycans SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Underworld: Rise of the Lycans movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:By Aldo, Vl. (Votoni titrat sipas deshires) (alb), Iнший свiт: Повстання лiканiв (eng), Underworld 3 (eng), Underworld 3: Rise of the Lycans (eng), Underworld Rise Of The Lycans (eng), Underworld: Rise of the Lycans (eng), Untitled Underworld Prequel (eng)
Vleresimi i filmit:6.6 / 10 (124708)
[ Every war has a beginning. ] - An origins story centered on the centuries-old feud between the race of aristocratic vampires and their onetime slaves, the Lycans.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle