Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Slumdog Millionaire Shqip titra (2008) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveSlumdog Millionaire - DVDSCR - XviD - 1CDRip - [DDR].srt (65960bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitNjë Mumbai riu që u rrit deri në slums, bëhet një garë në indian version të "Kush do që të jetë një milioner?" Ai është arrestuar nën dyshimin për cheating, ndërsa duke u marrë në pyetje dhe, nga ngjarjet e jetës së tij të cilat janë treguar historinë spjegoni pse ai e di përgjigjet
Emri i publikimitSlumdog Millionaire - DVDSCR - XviD23.976 FPS
Ngarkuesiburimi @ . shkarkuar1072x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Slumdog Millionaire titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Slumdog Millionaire (2008).DVDRip.[www.universehub.net]1CD295x 0.00UniVerseHub
Slamdog1CD5872x 0.00
Slumdog Millionaire[2008]DvDripEng]-FXG1CD521x 0.00Microob
Mars 20091CD302x 0.00portopalermo
Slumdog Millionaire - DVDSCR - XviD - 1CDRip - [DDR]1CD548x 0.00Muhamedit
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Slumdog Millionaire downloadSlumdog Millionaire SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [fr] | Official site [uk]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Slumdog Millionaire movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Slumdog Millionaire (alb), Quem quer ser milionário? (eng), Slumdog Millionaire Subtitles English (eng), Slumdog Millionaire.mp4 (eng), Мiльйонер iз нетрiв (eng)
Vleresimi i filmit:8.0 / 10 (672469)
[ Love and money... You have mixed them both. ] - A Mumbai teen reflects on his upbringing in the slums when he is accused of cheating on the Indian Version of "Who Wants to be a Millionaire?"
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle