Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Titra per njerezit me probleme ne degjim

The Alphabet Killer Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: The Alphabet Killer movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko The Alphabet Killer me 25 MBit
Doutor.Estranho.2016.1080p.BluRay.x264.S (8147 MB) Arrow.S05E13.HDTV.x264-xTV.mkv (228 MB)
Family.Guy.S15E12.HDTV.x264-SVA[eztv].mk (69 MB) lethal.weapon.115.hdtv-lol[ettv].mkv (274 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Alphabet Killer downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Alphabet Killer movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:5.3 / 10 (6819)
[ Based on a true story. ] - Based on the true story of the double initial killings in Rochester, NY.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle