Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Eagle Eye Shqip titra (2008) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


l4b34t @
perkthim palidhje nuk shkon perkthimi me fotografin
l4b34t @
perkthim palidhje nuk shkon perkthimi me fotografin
l4b34t @
perkthim palidhje nuk shkon perkthimi me fotografin
l4b34t @
perkthim palidhje nuk shkon perkthimi me fotografin
l4b34t @
perkthim palidhje nuk shkon perkthimi me fotografin
l4b34t @
perkthim palidhje nuk shkon perkthimi me fotografin
ertanii @
Hehehehe, nuk eshte perkthim palidhje nese filmi nuk pershtatet me titrat, se mundet filmi me qen divx apo HD, apo edhe DVDRip e etj...e keto munden mos me u pershtat njera me tjetren....
Edhe mua nuk mu ka pershtatur, por mu ka dasht nje pune bash e mundishme per me ja pershtat filmit Eagle Eye.DvdRip....
Nese don mundem me uploadu edhe une verzionin tjeter te titrave te filmit E.E., dhe e provon a po te ben.....
Eagle Eye titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Eagle.Eye.2008.720p.BluRay.x264.YIFY1CD87x 0.00r1mas
Eagle.Eye[2008]DvDrip-aXXo1CD353x 0.00UniVerseHub
Eagle.Eye[2008]DvDrip-aXXo1CD168x 0.00UniVerseHub
Eagle.Eye[2008]DvDrip-aXXo1CD191x 0.01UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Eagle Eye downloadEagle Eye SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:DreamWorks Pictures [fr] | DreamWorks Pictures [us] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Eagle Eye movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ http://subtitles.movieTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Орлиний зiр (eng), Artsivis tvali (eng), Eagle Eye (eng), Eagle Eye: The IMAX Experience (eng)
Vleresimi i filmit:6.6 / 10 (156961)
[ Don't walk. Run. ] - Jerry and Rachel are two strangers thrown together by a mysterious phone call from a woman they have never met. Threatening their lives and family, she pushes Jerry and Rachel into a series of increasingly dangerous situations, using the technology of everyday life to track and control their every move.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
download subtitle