Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Expres smrti Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Expres smrti movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Expres smrti me 25 MBit
Westworld.S01E08.HDTV.x264-KILLERS.mkv (342 MB) Fantastic Beast and Where To Find Them 2 (1952 MB)
The.Walking.Dead.S07E05.INTERNAL.720p.HD (2160 MB) Skiptrace.A.Zuros.Paros.2016.BDRip.XviD. (1469 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Expres smrti downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:First Look Studios | Official site [de]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Expres smrti movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Transsiberian (eng)
Vleresimi i filmit:6.7 / 10 (43028)
[ Arrive on time. ] - A Trans-Siberian train journey from China to Moscow becomes a thrilling chase of deception and murder when an American couple encounters a mysterious pair of fellow travelers.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Hiq Reklamat
download subtitle