Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Transporter 3 Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Transporter 3 movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Skedari i titraveTransporter3-sq.srt (62074bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitTransporter 3, titrati ne shqip. Mundesuar nga Zeq@_SofT dhe Kosova Hackers Group
Emri i publikimitDVDRiP29.970 FPS
NgarkuesiZeqaSofT @ . shkarkuar14650x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga OSDb Delphi class v5 zhvilluar nga Majky

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


burimi @
hej shoku qfar kulaiteti ka dvd rip apo r5 a edhe mundsisht qit edhe prej cilit e ke marr prej axxo etj
ZeqaSofT @
Kualitetin e kom permend. DVDRiP aXXo release eshte.
Shkarko Transporter 3 me 25 MBit
Snowden.2016.HDRip.XviD-ETRG.avi (699 MB) supergirl.207.hdtv-lol[ettv].mkv (276 MB)
Lucifer.S02E09.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (938 MB) Nine.Lives.2016.720p.BluRay.x264.RoSubbe (4466 MB)
Transporter 3 titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Transporter 3 HD1CD477x 0.00Renis123
Transporter.3.R5.XViD-mVs1CD1043x 0.00r1mas
Transporter.3.[2008.Eng].R5.Line.DivX-LTT1CD827x 0.00r1mas
[email protected]1CD474x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Transporter 3 downloadTransporter 3 SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook | Official site | Official site [de] | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [uk]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Transporter 3 movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Carga Explosiva 3 (eng), The Transporter 3 (eng), Transporter 3 (eng), Перевiзник 3 (eng)
Vleresimi i filmit:6.1 / 10 (127085)
[ If You Need It To Arrive Safe and In One Piece -- Hire A Professional ] - Frank Martin puts the driving gloves on to deliver Valentina, the kidnapped daughter of a Ukranian government official, from Marseilles to Odessa on the Black Sea. En route, he has to contend with thugs who want to intercept Valentina's safe delivery and not let his personal feelings get in the way of his dangerous objective.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Hiq Reklamat
download subtitle