Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Unnatural Causes Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Unnatural Causes movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Unnatural Causes me 25 MBit
Grimm.S06E12.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RAR (1661 MB) Arrow.S05E17.720p.HDTV.X264-DIMENSION[ez (920 MB)
Silence.2016.BRRip.XviD.AC3-EVO.avi (1676 MB) hftw.bdrip-no1.mkv (1436 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Unnatural Causes downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Unnatural Causes movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Clean Break (eng), Unnatural Causes (eng)
Vleresimi i filmit:4.3 / 10 (637)
[ Tara Reid is... Julia McKay. ] - Matt and Julia aren't having the greatest relationship on earth. They've got a successful advertising agency but Matt suspects his wife of having an affair and is getting so obsessed with ...
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle