Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Kung Fu Panda Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Kung Fu Panda movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit2 falenderime pranuar


Komentoni

Hynipër të postuar komente.


Gjini1321 @
flm shoki shum
Shkarko Kung Fu Panda me 25 MBit
Come.and.Find.Me.2016.BDRip.x264.AC3.RoS (1352 MB) The Great Wall 2016 NEW HDCAM-x264-AAC-Z (724 MB)
Teen.Wolf.S06E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (190 MB) the.vampire.diaries.808.hdtv-lol[ettv].m (212 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Kung Fu Panda downloadKung Fu Panda SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:DreamWorks [us] | Official Facebook | Paramount [fr]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Kung Fu Panda movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Gongfu xiongmao (eng), Kung Fu Panda (eng), Kung Fu Panda: The IMAX Experience (eng), Панда Кунг-фу (eng)
Vleresimi i filmit:7.6 / 10 (319053)
[ Prepare for awesomeness. ] - The Dragon Warrior has to clash against the savage Tai Lung as China's fate hangs in the balance: However, the Dragon Warrior mantle is supposedly mistaken to be bestowed upon an obese panda who is a tyro in martial arts.
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle