Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Behind Enemy Lines Shqip titra (2001) 1CD ssa

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveNë prapavijën e armikut.ass (69675bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitNë prapavijë të armikut
I perkthyer ne shqip nga
donat333
Emri i publikimitNë prapavijë të armikut23.976 FPS
Ngarkuesidonat333 @ . shkarkuar545x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


r1mas @
Flm donat qekjo u kon po nejse posto naj subtitle qka nuk eshte ...edhe qudi texti krejt i njejt me ato qka e kam postu une thuja asnje shkronje spo ndryshon koicidenc a...
donat333 @
vallahi kjo e jotja shkoj pak si posht :$ ka faqja e 3 ose 4 dhe thash ta qes ne fillim
me ju kallxu ktyne qe shipart jon :P ktu:P
nese deshiron muj edhe mi hek:D
r1mas @
Jo ska nevoj
Behind Enemy Lines titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
r1mas1CD384x 0.01r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Behind Enemy Lines downloadBehind Enemy Lines SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Fox
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Behind Enemy Lines movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Behind Enemy Lines (alb)
Vleresimi i filmit:6.4 / 10 (90109)
[ In War There Are Some Lines You Should Never Cross. ] - A Navy navigator is shot down over enemy territory and is ruthlessly pursued by a secret police enforcer and the opposing troops. Meanwhile his commanding officer goes against orders in an attempt to rescue him.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle