Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Jackass: The Movie Shqip titra (2002) 1CD srt

Shkarko: Jackass: The Movie movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Jackass: The Movie me 25 MBit
Van.Helsing.S01E10.WEB-DL.x264-FUM[ettv] (296 MB) The.Walking.Dead.S07E05.INTERNAL.720p.HD (2160 MB)
scorpion.309.hdtv-lol.mkv (327 MB) Fantastic.Beasts.and.Where.To.Find.Them. (1952 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Jackass: The Movie downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Paramount/MTV
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Jackass: The Movie movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Jackass (eng), Jackass: Le film (eng)
Vleresimi i filmit:6.6 / 10 (68483)
[ With stuff you'd never see on TV ] - Johnny Knoxville and his band of maniacs perform a variety of stunts and gross-out gags on the big screen for the first time.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle