Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

So Close Shqip titra (2009) 1CD srt

Shkarko: So Close movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko So Close me 25 MBit
Star.Wars.Rebels.S03E12.720p.WEB.x264-QC (540 MB) Anthropoid.2016.RERIP.720p.BluRay.DD5.1. (8293 MB)
The.Blacklist.S04E09.HDTV.x264-KILLERS.m (260 MB) Teen.Wolf.S06E07.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (677 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:So Close downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Postera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:6.0 / 10 (757)
[ ] - Strangers in a waiting room become the characters in Claire's story of her turbulent marriage. Adapted from a stage play, SO CLOSE mixes documentary and narrative styles to present a provocative love story.
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle