Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Meltdown Shqip titra (2004) 1CD srt

Shkarko: Meltdown movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Meltdown me 25 MBit
Bones.S12E01.HDTV.x264-FLEET.mkv (229 MB) Vikings.S04E17.1080p.WEB-DL.x264-FUM[ett (1737 MB)
Storks.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi.avi (1845 MB) Bones.S12E02.HDTV.x264-FLEET.mkv (305 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Meltdown downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:FX Network
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Meltdown movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:American Meltdown (eng)
Vleresimi i filmit:5.4 / 10 (341)
[ Terrorists didn't have to build a nuclear weapon... we built it for them. ] - The telefilm centers on a present-day nuclear plant disaster and its aftermath.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle