Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Home of the Brave Shqip titra (2006) 1CD srt

Shkarko: Home of the Brave movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Home of the Brave me 25 MBit
South.Park.S20E06.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (364 MB) scorpion.309.hdtv-lol.mkv (327 MB)
BIG-War.Dogs.BDRip.XviD.avi (1450 MB) blindspot.209.hdtv-lol[ettv].mkv (284 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Home of the Brave downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:3L Filmverleih [de] | MGM [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Home of the Brave movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:By Aldo, Vl. (Votoni titrat sipas deshires) (alb)
Vleresimi i filmit:5.6 / 10 (9376)
[ The Final Test of Courage is Coming Home ] - Three soldiers struggle to readjust to life at home after returning home from a lengthy tour in Iraq.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle