Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Shooter Shqip titra (2007) 1CD srt

Shkarko: Shooter movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit5 falenderime pranuar


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Shooter me 25 MBit
The.Accountant.2016.HDCAM.XviD-VAiN.avi (1755 MB) greys.anatomy.1309.hdtv-lol[ettv].mkv (273 MB)
Race.2016.BRRip.XViD.AC3-ETRG.avi (1407 MB) New.Girl.S06E07.PROPER.HDTV.x264-KILLERS (127 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Shooter downloadShooter SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Paramount [es] | Paramount [fr] | Paramount [us] | United International Pictures [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Shooter movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Стрiлець (eng), El Tirador (eng), Shootemup (eng), Shooter (eng)
Vleresimi i filmit:7.2 / 10 (260263)
[ Yesterday was about honor. Today is about justice. ] - A marksman living in exile is coaxed back into action after learning of a plot to kill the President. Ultimately double-crossed and framed for the attempt, he goes on the run to find the real killer and the reason he was set up.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle