Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

The Departed Shqip titra (2006) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

The Departed titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
The.Departed.2006.720p.BrRip.x264.YIFY1CD412x 0.00r1mas
The.Departed[2006]1CD449x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Departed watch online for freeThe Departed downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:TFM Distribution [fr] | Warner Bros. [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Departed movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:r1mas (alb), Infernal Affairs (eng), Infernal Affairs (Hollywood) (eng), The Departed (eng), Вiдступники (eng)
Vleresimi i filmit:8.5 / 10 (947042)
[ Undercover ] - An undercover cop and a mole in the police attempt to identify each other while infiltrating an Irish gang in South Boston.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Hiq Reklamat
download subtitle