Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Black Hawk Down Shqip titra (2001) 1CD srt

Shkarko: Black Hawk Down movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.


shabanberjani @
thanx man veq u kon desht mi bo me shkronja t`vogla se perfect.
r1mas @
Kshtu flm amo si kam bo vet i ka bo dikush tjeter une vetem e kam postu...
arefatveseli @
Flmn per perkthimin.Me falni qe
do te shtoj dicka lidhur me
perkthimin.Perkthimi deri ne
minuten e 00:54:34,420 gjegjesisht rreshtin e 659 eshte ne
rregull.Pas kesaj eshte
pervjedhur nje gabim.Mungojne afersisht 80 rreshta dhe rreshti 660 fillon me 02:01:34,343 cka eshte mbi nje ore para sinkronizimit me filmin.Me kete nuk dua tju akuzoj sepse jemi njerez dhe ndodhin gabime.Une do te mundohemi ti perkthej ato reshta qe mungojne si dhe ta rregulloje sinkronizimin qe perkthmi te shkoj paralel me filmin.Flmn edhe njeher per perkthmin.Shpresoj te mos jem keqkuptuar.
Shkarko Black Hawk Down me 25 MBit
Underworld.Blood.Wars.2016.1080p.BluRay. (1444 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E04.WEB.X264-xTV.mk (358 MB)
Marvels.Iron.Fist.S01E01.WEB.X264-xTV.mk (468 MB) Taken.2017.S01.E03.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
Black Hawk Down titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Black.Hawk.Down.720p.BRRip.XviD-SHiRK.albanian1CD5850x 0.00arefatveseli
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Black Hawk Down downloadBlack Hawk Down SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Black Hawk Down movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Black Hawk Down (eng)
Vleresimi i filmit:7.7 / 10 (297937)
[ Rangers Lead the Way. ] - 123 elite U.S. soldiers drop into Somalia to capture two top lieutenants of a renegade warlord and find themselves in a desperate battle with a large force of heavily-armed Somalis.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle