Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Se7en Shqip titra (1995) 1CD srt

Shkarko: Se7en movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Se7en me 25 MBit
The.Light.Between.Oceans.2016.SLOSubs.BR (2779 MB) Vikings.2016.S04.E17.HDTV.XviD-AFG.avi (343 MB)
Dear.Zindagi.2016.DvDRip.x264.AC3-Hon3y. (1487 MB) Vikings.S04E17.1080p.HDTV.x264-xHD.mkv (3497 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Se7en downloadSe7en SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:New Line
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Se7en movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Se7en (eng), Seven (eng), The Seven Deadly Sins (eng), Сiм (eng)
Vleresimi i filmit:8.6 / 10 (1061308)
[ Let he who is without sin try to survive ] - Two detectives, a rookie and a veteran, hunt a serial killer who uses the seven deadly sins as his modus operandi.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle