Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Beowulf Shqip titra (2007) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Beowulf titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Beowulf cd21CD264x 0.00benivl
Beowulf shqip1CD323x 0.00benivl
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Beowulf downloadBeowulf SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Paramount Pictures [us] | Warner Bros [fr]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Beowulf movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ http://subtitles.movieTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Beowulf (eng), Beowulf: An IMAX 3D Experience (eng), Beowulf: The IMAX Experience (eng)
Vleresimi i filmit:6.2 / 10 (147180)
[ Pride is the curse. ] - The warrior Beowulf must fight and defeat the monster Grendel who is terrorizing Denmark, and later, Grendel's mother, who begins killing out of revenge.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
download subtitle