Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Legend Shqip titra (1985) 1CD srt

Shkarko: Legend movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Legend me 25 MBit
Passengers.2016.WEB-DL.x264-FGT.mkv (1014 MB) Black.Sails.2017.S04.E04.WEBRip.XviD-FUM (498 MB)
Redemption.2013.576p.BRRip.x264.AAC5.1-O (1684 MB) Workaholics.S07E07.720p.WEB.x264-MOROSE. (387 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Legend downloadLegend SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:William Hjortsberg
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Legend movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Legend 1985 (alb), Legend (eng), Legend of Darkness (eng), Legend: Ultimate Edition (eng), Legenda (eng)
Vleresimi i filmit:6.5 / 10 (47063)
[ Adventure has got your back ] - A young man must stop the Lord of Darkness from both destroying daylight and marrying the woman he loves.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle