Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Premonition Shqip titra (2007) 1CD srt

Shkarko: Premonition movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Premonition me 25 MBit
Nocturnal.Animals.2016.HC.V2.HDRip.XviD. (1373 MB) The.Blacklist.S04E09.HDTV.x264-KILLERS.m (260 MB)
Inferno.2016.720p.Blu-ray.DD5.1.x264.RoS (6443 MB) Panfilovs.28.Men.2016.1080p.WEB-DL.AVC.A (4275 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Premonition downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:4.5 / 10 (471)
[ Cameron returns home after a bitter break up, only to have her life turned upside down. A glimpse in ] -
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle