Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Premonition Shqip titra (2007) 1CD srt

Shkarko: Premonition movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Premonition me 25 MBit
The.Walking.Dead.S07E06.Swear.HDTV.x264- (544 MB) Vikings.S04E11.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (1052 MB)
Lucifer.S02E10.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (2248 MB) Lucifer.S02E10.720p.HDTV.X264-xHD.mkv (868 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Premonition downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site [jp] | TFM [fr] | sonypictures
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Premonition movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Premonition.2007.HD.16-9 (alb), Premonition (2007/I) (eng), Передчуття (eng)
Vleresimi i filmit:5.9 / 10 (62679)
[ It's not your imagination. ] - Depressed housewife learns her husband was killed in a car accident the day previously, awakens the next morning to find him alive and well at home, and then awakens the next day after to a world in which he is still dead.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle