Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Superman Returns Shqip titra (2006) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Superman Returns downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook | Warner Bros. [au] | Warner Bros. [de] | Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [gr] | Warner Bros. [la] | Warner Bros. [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Superman Returns movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Superman V (eng), Red Sun (eng), Superman Reborn (eng), Superman Returns (eng), Superman Returns 2006 (eng), Superman Returns: An IMAX 3D Experience (eng)
Vleresimi i filmit:6.1 / 10 (246021)
[ ] - Superman reappears after a long absence, but is challenged by an old foe who uses Kryptonian technology for world domination.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle