Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Harry Potter and the Goblet of Fire Shqip titra (2005) 1CD srt

Shkarko: Harry Potter and the Goblet of Fire movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit4 falenderime pranuar


Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Harry Potter and the Goblet of Fire me 25 MBit
A.ultima.Ressaca.do.Ano.2017.720p.BluRay (5885 MB) The.Flash.2014.S03E16.HDTV.x264-xTV.mkv (216 MB)
Rogue.One.2016.BRRip.XviD.AC3.SBT.avi (1560 MB) greys.anatomy.1315.hdtv-lol[ettv].mkv (266 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Harry Potter and the Goblet of Fire downloadHarry Potter and the Goblet of Fire SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [uk] | Warner Bros. [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Harry Potter and the Goblet of Fire movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Harry Potter dhe Kupa e Zjarrit (alb), The Goblet of Fire (eng), Harry Potter and the Goblet of Fire (eng), Harry Potter and the Goblet of Fire: The IMAX Experience (eng)
Vleresimi i filmit:7.7 / 10 (395070)
[ "Difficult times lie ahead, Harry." ] - Harry finds himself mysteriously selected as an under-aged competitor in a dangerous tournament between three schools of magic.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle