Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

The Last Samurai Shqip titra (2003) 1CD sub

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

The Last Samurai titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
The.Last.Samurai.2003.1080p.BrRip.x264.YIFY-alb1CD161x 0.00r1mas
The Last Samurai1CD192x 0.00
The Last Samurai[2003]DvDrip AC3[Eng]-FXG1CD10423x 0.00r1mas
The Last SamuraiTitra per njerezit me probleme ne degjim1CD179x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Last Samurai downloadThe Last Samurai SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Warner Bros. [es] | Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Last Samurai movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Samurai i fundit (alb), The Last Samurai: Bushidou (eng), The.Last.Samurai (eng), Samurai (eng), The Last Samurai (eng)
Vleresimi i filmit:7.7 / 10 (331921)
[ In the face of an enemy, in the Heart of One Man, Lies the Soul of a Warrior. ] - An American military advisor embraces the Samurai culture he was hired to destroy after he is captured in battle.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Hiq Reklamat
download subtitle