Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Exorcist: The Beginning Shqip titra (2004) 1CD srt

Shkarko: Exorcist: The Beginning movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Exorcist: The Beginning titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
r1mas1CD164x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Exorcist: The Beginning downloadExorcist: The Beginning SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Warner Bros. [br] | Warner Bros. [es] | Warner Bros. [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Exorcist: The Beginning movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Exorcist IV: The Beginning (eng), Exorcist Prequel (eng), Exorcist The Beginning (Anthology) (eng), Exorcist: Dominion (eng), Exorcist: The Beginning (eng), The Exorcist IV (eng)
Vleresimi i filmit:5.1 / 10 (28792)
[ God is not here. ] - Years before Father Lancaster Merrin helped save Regan MacNeil's soul, he first encounters the demon Pazuzu in East Africa. This is the tale of Father Merrin's initial battle with Pazuzu and the rediscovery of his faith.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle