Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Sunshine Shqip titra (1999) 3CD sub

Shkarko: Sunshine movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Sunshine me 25 MBit
Don\'t.Breathe.2016.HDRip.XViD.AC3-ETRG. (1422 MB) Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-FZHD. (749 MB)
The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-KILL (848 MB) the.flash.2014.302.hdtv-lol[ettv].mkv (233 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Sunshine downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Hungarian Official Site (Intercom) | Metropolitan Filmexport
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Sunshine movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Ilustrime
Detajet e filmitAKA:The Taste of Sunshine (eng)
Vleresimi i filmit:7.5 / 10 (11136)
[ In a time of revolution, in a family torn by tradition, one man was consumed by love. ] - The fate of a Hungarian Jewish family throughout the 20th century.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Hiq Reklamat
download subtitle