Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

xXx Shqip titra (2002) 2CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

xXx titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
xXx by renaldo1CD334x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:xXx downloadxXx SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Columbia TriStar [de] | official company Web site | Sony. com [us] (Flash)
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:xXx movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:xXx (alb), Triple X (eng)
Vleresimi i filmit:5.8 / 10 (150788)
[ If you want someone to save the world, make sure it's someone who likes the world as it is. ] - An extreme sports athlete, Xander Cage, is recruited by the government on a special mission.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle