Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Titra per njerezit me probleme ne degjim

Jay and Silent Bob Strike Back Shqip titra (2001) 1CD srt

Shkarko: Jay and Silent Bob Strike Back movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Jay and Silent Bob Strike Back titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Jay and silent Bob Strike Back KLAXXON1CD118x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Jay and Silent Bob Strike Back downloadJay and Silent Bob Strike Back SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:News Askew | Official Facebook | Official site | official view askew series page | RCV Film Distribution [nl] (Dutch)
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Jay and Silent Bob Strike Back movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:VA5 (eng), View Askew 5 (eng)
Vleresimi i filmit:6.9 / 10 (129379)
[ Hollywood had it coming ] - The comic 'Bluntman and Chronic' is based on real-life stoners Jay and Silent Bob, so when they get no profit from a big-screen adaptation they set out to wreck the movie.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle