Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Dungeons & Dragons Shqip titra (2000) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Dungeons & Dragons titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
dungeos and dragons1CD554x 0.00davorkk (a)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Dungeons & Dragons downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:New Line | WOTC site, with synopsis and bios
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Dungeons & Dragons movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Dungeons & Dragons I (eng), Dungeons & Dragons: The Movie (eng)
Vleresimi i filmit:3.6 / 10 (28396)
[ It's no game! ] - Profion, a tyrant, attempts to overthrow a peaceful kingdom ruled by a tough empress.
Drejtuar nga:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle