Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

13 Going on 30 Shqip titra (2004) 1CD sub

Shkarko: 13 Going on 30 movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit3 falenderime pranuar


Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:13 Going on 30 downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Columbia Tristar [fr] | Official site [br] | Sony Pictures
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:13 Going on 30 movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Suddenly 30 (eng)
Vleresimi i filmit:6.1 / 10 (123379)
[ A comedy for the kid in all of us. ] - A girl makes a wish on her 13th birthday and wakes up the next day as a 30-year-old woman.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle