Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

13 Going on 30 Finlandisht titra (2004) 1CD sub

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit3 falenderime pranuar


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

13 Going on 30 titra Finlandisht
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
13.Going.On.30.DVDRiP.XviD-BRUTUS1CD66x 0.00
13.Going.on.30.2004.x264.AC3-WAF1CD352x 0.00
13 ja risatNëntituj nga burime të besueshme1CD226x 0.00M3TAL_L0RD
13 Going On 30 (2004)1CD4961x 0.00bakus (a)
13 Going On 30 (2004)2CD368x 0.00grancias (a)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:13 Going on 30 downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Columbia Tristar [fr] | Official site [br] | Sony Pictures
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:13 Going on 30 movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:13 ja risat (fin), 13 snart 30 (fin), Suddenly 30 (eng)
Vleresimi i filmit:6.1 / 10 (128255)
[ For some, 13 feels like it was just yesterday. For Jenna, it was. ] - A girl makes a wish on her 13th birthday and wakes up the next day as a 30-year-old woman.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle