Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out Shqip titra (2003) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit3 falenderime pranuar


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:FX Network
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:44 Minutes: The North Hollywood Shootout (eng)
Vleresimi i filmit:6.4 / 10 (4600)
[ The most intense shoot-out in LAPD history ] - After a failed bank robbery, two heavily armed men hold the Los Angeles Police Department at bay for 44 minutes.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle