Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Halloween: Resurrection Shqip titra (2002) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Halloween: Resurrection downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Halloween: The Website of Michael Myers | Trancas International Films [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Halloween: Resurrection movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Halloween H2K: Evil Never Dies (eng), Halloween: Evil Never Dies (eng), Halloween: Homecoming (eng), Halloween: MichaelMyers.com (eng), Halloween: The Homecoming (eng), Hall8ween (eng), Halloween 8 (eng), Halloween H2K (eng)
Vleresimi i filmit:4.1 / 10 (28564)
[ On July 12th, Michael comes home, and this time, there will be NO escape! ] - Three years after he last terrorized his sister, Michael Myers confronts her again, before traveling to Haddonfield to deal with the cast and crew of a reality show which is being broadcast from his old home.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle