Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Beauty and the Beast Shqip titra (1991) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Beauty and the Beast downloadBeauty and the Beast SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Disney | Disney [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Beauty and the Beast movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:E Bukura dhe Bisha (alb), The Special Edition of Beauty and the Beast (eng), Красуня ╕ чудовисько (eng), Красуня i чудовисько (eng), היפה והחיה (eng), Beauty and the Beast (eng), Beauty and the Beast 3-D (eng)
Vleresimi i filmit:8.0 / 10 (331021)
[ The most beautiful love story ever told as it has never been seen before. [IMAX version] ] - A young woman whose father has been imprisoned by a terrifying beast offers herself in his place, unaware that her captor is actually a prince, physically altered by a magic spell.
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle