Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Dracula 2000 Shqip titra (2000) 1CD sub

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Dracula 2000 downloadDracula 2000 SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Go For It [nl] (Dutch) | Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Dracula 2000 movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Dracula 2000 (eng), Dracula 2001 (eng), Wes Craven Presents Dracula 2000 (eng)
Vleresimi i filmit:4.9 / 10 (28120)
[ The Most Seductive Evil of All Time Has Now Been Unleashed in Ours. ] - A group of thieves break into a chamber expecting to find paintings, but instead they release the count himself, who travels to New Orleans to find his nemesis' daughter, Mary Van Helsing.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle