Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Abraham Shqip titra (1993) 2CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit


Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Abraham downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Five Mile River Films
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Abraham movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:7.1 / 10 (1051)
[ ] - The Old Testament story of Abraham and the trials he endures. Commanded by God to lead his family to the promised land of Canaan with the promise that if he does so, his descendants will ...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle