Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Titanic Shqip titra (1997) 1CD sub

Shkarko: Titanic movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit9 falenderime pranuar


Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Titanic me 25 MBit
The Bodyguard 2016 720p BluRay DD5.1 x26 (4329 MB) Westworld.S01E02.SLOSubs.HDTV.XviD-N33D3 (672 MB)
Van.Helsing.S01E04.HDTV.x264-FLEET.mkv (209 MB) arrow.502.hdtv-lol.mkv (276 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Titanic downloadTitanic SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook | Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Titanic movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Titaniku (alb), Planet Ice (eng), The Ship of Dreams (eng), Titanic in 3D (eng), Titanic: The IMAX Experience (eng), Титанiк (eng)
Vleresimi i filmit:7.7 / 10 (799394)
[ Nothing On Earth Could Come Between Them. ] - A seventeen-year-old aristocrat falls in love with a kind but poor artist aboard the luxurious, ill-fated R.M.S. Titanic.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle